Poľovačka v Srbsku

Poľovačka na prepelice v Srbsku je magnetom pre mnohých poľovníkov. Miestna pohostinnosť, príjemná atmosféra, vysoká úspešnosť lovu ako aj prijateľná cena sú hlavnými dôvodmi prečo navštíviť túto poľovnícku destináciu. Večerný lov kačíc na Dunaji je ešte pridaným bonusom.

Lov prepelíc začína skoro ráno (okolo 5tej až 6tej) a trvá zhruba do 10tej. Poobede sa chodí poľovať okolo 5tej a zostáva sa až do zotmenia. Poľuje sa na parcelách s rozlohou okolo 120 hektárov, ktoré sú sčasti pokryté zelenou trávou. Sú to oblasti, kde sa prepelice kŕmia a aj vyhľadávajú úkryt. Poľovne upotrebiteľné, správne vycvičené psy sú pri takomto love samozrejmosťou. Poľovačka sa organizuje pre skupiny štyroch až desiatich poľovníkov a lovecká oblasť sa nachádza necelých 60 km od Nového Sadu. V prípade záujmu je poľovačka veľmi ľahko skombinoveteľná s večerným lovom divých kačíc na Dunaji. Sezóna lovu prepelíc v Srbsku je od 1. augusta do 30. septembra.

Cenník 2020

 

Cena pre jedného poľovníka za jeden deň poľovania - 150 EUR

V tejto cene je zahrnuté:

  • Organizácia samotného lovu
  • Ranný a poobedný lov
  • Poľovnícky sprievodca
  • Poľovne upotrebiteľné psy
  • NEOBMEDZENÝ odstrel prepelíc

V prípede záujmu je možná kombinácia s večernou poľovačkou na divé kačice na Dunaji - v takomto prípade je lov divých kačíc už zahrnutý v dennom poplatku a platí sa IBA ZA ULOVENÉ KAČICE - 20 EUR/ks

Ubytovanie s PLNOU penziou v blízkosti poľovného revíru - 50 až 70 EUR na osobu

Zapožičanie zbrane (ak je potrebné) - 35 EUR na deň (strelivo je účtované zvlášť podľa spotreby)

Poľovný lístok a formality súvisiace s dovozom zbrane do Srbska - 50 EUR

Kontaktujte nás